موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با بهره گیری از وکلای متخصص در امور تجارت بین الملل خدمات حقوقی خود را در دو بخش ارائه می نماید :

 

  • خدمات موسسه حقوقی سام مربوط به امور مهاجرتی وتجارت بین الملل از جمله اخذ اقامت ، سرمایه گذاری و اخذ ویزای بلند مدت شنگن می باشد و با چندین شعبه فعال در سراسر اروپا از سال 2006 به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و افراد متقاضی را با ارائه مشاوره کارآمد از ابتدای راه تا انتهای مسیر همیاری می نماید تا از بروز هر گونه مشکلات احتمالی که در اثر نبود اطلاعات تخصصی حقوقی ممکن است رخ دهد ، جلوگیری کند .

علاوه بر خدمات مربوط به سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اتحادیه اروپا ، موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با بهره گیری از مجرب ترین وکلای دادگستری، آماده ارائه خدمات تخصصی حقوقی در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ثبتی و ارائه مشاوره انعقاد قرارداد های تجاری بین المللی ، ارائه خدمات داوری و سرمایه گذاری می باشد .

 

  • خدمات دیگر موسسه حقوقی سام مربوط به اتباع خارجی ( اشخاص حقیقی و حقوقی ) می باشد که خواستارسرمایه گذاری در ایران هستند . با توجه به لغو تحریم ها و پتانسیل بالای ایران از لحاظ منابع طبیعی و نیروی انسانی ، سرمایه گذاری در کشور رو به افزایش است و بدین منظور موسسه حقوقی سام خدمات خود را در حوزه ی ارائه مشاورهای فنی و تخصصی حقوقی از جمله اخذ مجوزهای لازم ، انعقاد انواع قرارداد های تجاری بین الملل، انجام داوری بین المللی برای موکلین بین المللی خود فراهم نموده است .

 

 

 

موسسه حقوقی سام در تهران به ثبت رسیده و بطور کاملا تضمینی در زمینه های مختلف نظیر اخذ اقامت اروپا ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در اروپا و خرید ملک در اروپا فعالیت می نماید.

موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ اینوید در ایران می باشد که جهت رفاه حال متقاضیان عزیز،کادری مجرب را برای ارائه خدمات حقوقی گزینش نموده که همگی از وکلای بنام و مورد قبول بسیاری از هموطنان هستند.

 

موسسه حقوقی سام  با دفاتر وکلای شناخته شده و بنام در سراسر اروپا همکاری کرده و راه را برای اخذ اقامت اروپا از طریق پتانسیل های قانونی برای هموطنان عزیز هموار کرده است.

 

پرونده های موفق اقامت اروپا که توسط موسسه حقوقی سام در طی چندین سال گذشته به سرانجام رسیده است، سابقه این مجموعه را  درخشان کرده و از این رو نام تجاری سام برای هر فردی که در کشور عزیزمان متقاضی اقامت اروپاست آشناست.

متاسفانه برخی افراد سودجو اقدام به ثبت موسسات حقوقی با نام تجاری سام نموده تا به مجموعه هایشان اعتبار ببخشند.

 

ما در اینجا اعلام می کنیم

هم اکنون  دفتر موسسه حقوقی سام در آدرس تهران ونک چهارراه حهان کودک ابتدای اتوبان حقانی خیابان شهیدی کوچه سپر پلاک 8  واقع می باشد و هیچ شعبه دیگری ندارد. دفاتر اروپایی موسسه حقوقی سام به عنوان عضوی از خانواده هلدینگ بزرگ اینوید در اتریش، قبرس، آلمان و یونان واقع شده است.

موسسه حقوقی سام با استفاده از وکلای مجرب در ایران و سطح اروپا، آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه اخذ اقامت اروپا به متقاضیان عزیز می باشد و اعلام می دارد موسسات دیگری که با عنوان ” موسسه سام ” فعالیت می نمایند صرفا از پیشینه و خوشنامی این موسسه استفاده نموده و هیچ گونه وابستگی با موسسه حقوقی سام ندارند .

اعضای خانواده بزرگ هلدینگ بین المللی اینوید شامل موسسه حقوقی سام، شرکت پارسیس و گروه مشاوران مهاجرتی ویزا ۳۶۰ ، گروه ویزا آنلاین ، گروه مشاوران خانه اروپایی می باشند که در امور اخذ اقامت اروپا، ویزای شنگن ، مشاوره های اقتصادی، حقوقی و تهیه بیزنس پلن، عقد و نظارت بر قراردادهای بین المللی و انجام دعاوی حقوقی و کیفری داخلی و بین المللی فعالیت می کنند.

پرسنل کارآزموده و مجرب موسسه حقوقی سام در تنها دفتر واقع در ایران همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ آماده ارایه خدمات به متقاضیان محترم می باشند. راههای ارتباطی با بخش های مختلف موسسه حقوقی سام عباتند از :

 

                            

شماره های تماس :

02186087195

02186087214

 

شماره های تماس در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری :

09010158620

 09010158645

09010158503

وب سایت ها :

www.visa360.ir
www.visa360online.com
www.inovideco.com
www.eusecondhome.com
www.samlawfirm.ir

 

 

Go to top