با ما در صفحات اجتماعی همراه شوید

 

 

 
کانال تلگرام   صفحه اینستاگرام

 

اقامت کشور مالتا از طریق اجاره ملک :

تیم بین المللی ویزا 360 با اشراف کامل بر قوانین و مقررات اقامتی کشورهای اروپایی و با استفاده از وکلای مجرب در سطح اتحادیه اروپا نسبت به اخذ اقامت برای ایرانیان، خدمات ویژه ای را ارائه می نماید.

ما مفتخریم با استفاده از سوابق و تجربیات سالها تلاش و خدمت در زمینه اقامت اروپا، کشور مالتا را به عنوان مقصدی مناسب برای گردشگری، سرمایه گذاری و زندگی در اروپا معرفی نماییم.

 

 

 

 

کشور مالتا

مالتا جزیره ای کوچک در قلب مدیترانه است که قبلا جزئی از خاک ایتالیا بوده است و پایتخت آن والتا می باشد.

مالتا نیز مانند ایتالیا و یونان کشوری تاریخی ست که دارای آثار باستانی باشکوهی می باشد. لقب جالبی که برای این کشور انتخاب شده " موزه در هوای آزاد " است زیرا که مجسمه های زیبایی اطراف این شهر را محصور کرده است.

در پی تحقیقاتی که به وسیله ی مجله ی اینترنشنال لیوینگ در میان 194 کشور جهان انجام گرفته ، کشور مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال 2010 برای زندگی معرفی شده است.

مالتا یکی از اعضای اتحادیه اروپا و جزو دپارتمان حوزه شنگن می باشد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری ارزشمندی به ویژه در سواحل و کرانه هاست و درپی تحقیقات اخیر که بوسیله مجله اینترنشنال لیوینگ در میان 194 کشور جهان انجام گرفته کشور مالتا بعنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال 2010 برای زندگی معرفی شده است.

با توجه به وسعت مالتا چندین دانشگاه مطرح در سطح بین الملل در این کشور وجود دارد که این دانشگاه ها از شهرت خوبی در دنیا برخوردارند  به همین دلیل تحصیل در مالتا هدف بسیاری از متقاضیان تحصیل در اروپا می باشد. دانشگاه دولتی مالتا دارای پیشینه تاریخی 400 ساله می باشد که این قدمت گواهیست بر شهرت این دانشگاه .

 

 

مزایای زندگی در مالتا

 

- زبان اکثریت مردم مالتا انگلیسی می باشد

- افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا

- جرم و جنایت در مالتا بر اساس آمار و تحقیقات پایین ترین میزان در میان کشورهای اروپاییست

- خدمات بیمارستانی و پزشکی در سطح بالا می باشد

- هزینه زندگی پایین در مالتا پایین است  و استاندارد زندگی بالا می باشد

- یکی از مراکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی

- آب و هوای مدیترانه ای در تمام طول سال

- کشوری بدون تنش های مذهبی و نژادی است

- کشوری غنی از حیث فرهنگ می باشد

- مزایای مالیاتی برای ساکنان خارجی وجود دارد

- جزایر مالت دارای ثبات سیاسی هستند

 

 

قوانین مهاجرتی مالتا

 

روش های اخذ اقامت مالتا به صورت زیر میباشد:

-  ثبت شرکت در مالتا

- سرمایه گذاری در مالتا

- خرید یا اجاره ملک در مالتا

 

 اقامت مالتا

 

 

خرید املاک و مستغلات یا اجاره ملک در مالتا

 

جهت اقدام برای اقامت اروپا از طریق اخذ اقامت دائم مالتا متقاضیان باید یا به خرید آپارتمانی که ارزش آن بالاتر از  275.000 یورو باشد اقدام کنند و یا آپارتمانی با اجاره حداقل 9600 یورو در سال اجاره کنند. جهت اخذ اقامت متقاضی باید اثبات کند  که آپارتمانی را خریده یا کرایه کرده است. سرمایه گذاری ساختمانی در مالتا عموما محدود میباشد و هر شهروند خارجی‌ که اقامت دائم دارد محدود به داشتن فقط یک ملک می‌باشد. فقط در مناطق ویژه در مالتا سرمایه گذاری ساختمانی نامحدود می‌باشد و افراد میتوانند به تعداد, آپارتمان برای اجاره دادن خریداری کنند. مسکن هنوز در مالتا در مقایسه با ناحیه مدیترانه و باقی‌ اروپا ارزان می‌باشد. بعنوان مثال انواع ویلاهای ۳ یا ۴ اتاق خوابه با استخر و گاراژ دوبل را می‌توان با حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار یورو خریداری کرد، در حالیکه یک آپارتمان ۲ اتاق خوابه در منطقه ای ایده ال در شهر کمی‌ بیشتر از 150.000 یورو قیمت دارد، که این نیز بستگی به دکوراسیون، مکان، منظره دریا و غیره دارد. املاکی که با سند کامل (عرصه و عیان) در مالتا خریداری شده باشند شامل مالیات مسکن و یا مالیات شهرداری نمی باشند، زمانیکه یک ملک فقط عیانی آن خریداری شده باشد یک " اجاره زمین " ناچیز بشکل سالیانه باید پرداخت گردد. 

 

 

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186087214– 02186087195 ازساعت ۹ الی ۱۸ در تماس باشید**

 

 

 

Go to top