اخذ اقامت اسلواکی

 

تیم بین المللی ویزا 360 با وقوف کامل نسبت به قوانین ثبت شرکت در اتحادیه اروپا و همچنین قوانین مهاجرتی با استفاده از وکلای مجرب در اروپا نسبت به ثبت شرکت برای ایرانیان ، خدمات ویژه ای را ارائه می نماید.

ما مفتخریم با استفاده از سوابق و تجربیات سالها تلاش و خدمت در زمینه اقامت اروپا، در حال حاضر اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی را به عنوان راحت ترین ، سریع ترین و ارزان ترین روش اخذ اقامت اروپا به متقاضیان عزیزمعرفی نماییم.

 

 اقامت اسلواکی

 

 

کشور اسلواکی

اسلواکی کشوری کوچک در اروپای مرکزی ست که جمعیتی در حدود 4/5 میلیون نفر دارد و پایتخت آن براتیسلاوا می باشد. اسلواکی با وجود اندک بودن مساحت و جمعیت ، کشوری جذاب و تفریحی در قلب اروپا محسوب می شود. به خاطر وجود چشم اندازهای طبیعی ، شهرهای تاریخی ، قصرهای سلطنتی و افسانه ای و کوهها و دشت ها و چشمه های آب گرم ، اسلواکی همواره مقصد مناسبی برای گردشگران محسوب می شود. هم چنین مردم این کشور به مهربانی و مردم دوستی شهرت دارند.

کشور اسلواکی از سال 2004 عضو کشورهای اتحادیه اروپا و از سال 2008 عضو کشورهای حوزه شنگن شده است و با کشورهای جمهوری چک، اوکراین، لهستان، مجارستان و اتریش همسایه است.

 

 

اقتصاد در اسلواکی :

 

تولید ناخالص داخلی اسلواکی 107/6 میلیارد دلار است و 2 میلیون و 661 هزار نفر ، نیروی کار این کشور را تشکیل می دهند، هم چنین نرخ تورم در اسلواکی 2/7 درصد است.

محصولات صادراتی این کشور شامل ماشین آلات و تجهیزات الکترونیک، وسایل نقلیه، مواد فلزی، مواد شیمیایی و معدنی و مواد پلاستیکی است که به کشورهای آلمان، جمهوری چک، روسیه، مجارستان، اتریش، لهستان و ایتالیا صادر می شود. محصولات وارداتی شامل ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل، محصولات مختلف کارخانه ای، سوخت و مواد شیمیایی نیز از همین کشورها وارد می شوند.

 

 

ثبت شرکت در اسلواکی

با ثبت شرکت در کشور اسلواکی می توانید اقامت اروپا  را اخذ نمایید. پروسه ثبت شرکت در اسلواکی به این صورت است که شخص متقاضی ابتدا  با یک ویزای شینگن  که توسط سفارت اسلواکی در کشورمتقاضی صادر شده وارد اسلواکی می شود و سپس با کمک یک فرد متخصص در امور ثبت شرکت اقدام به این امر می نماید و پس از انجام کارهای قانونی، شخص متقاضی باید به کشور خود بازگردد تا اقامت وی صادر شود، پس از آن طی یک تا دو ماه بعد متقاضی کارت اقامت خود را دریافت خواهد کرد. طول مدت این پروسه ۵ تا ۶ ماه است.

این نوع سرمایه گذاری این اجازه را به فرد می دهد تا اعضای تحت تکفل خود یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال خود را نیز همراه خود ببرد.

 شما به محض ثبت شرکت در این کشور می توانید شعبه ی این شرکت را به هر کدام از کشورهای اتحادیه ی اروپا ببرید، در واقع می توانید نمایندگی شرکت اسلواکیایی خود را به دیگر نقاط اتحادیه اروپا  منتقل کنید.

اقامت اسلواکی در ۵ سال اول بصورت اقامت موقت و یکساله می باشد، پس از اتمام ۵ سالی که هر سال متقاضی می بایست مالیات شرکت خود را سال به سال سر موعد پرداخت نموده باشد، میتواند تقاضای اخذ اقامت دائم اسلواکی را برای خود و خانواده خود به سازمان امور مهاجرین کشور اسلواکی ارائه نماید و پس از گذشت ۲ تا ۳ سال دیگر پس از آن با ارائه مدارکی که ثابت کند فرد در اسواکی زندگی کرده و مالیات های خود را پرداخت کرده است می تواند پاسپورت اسلواکیایی و تابعیت اسلواکیایی را اخذ نمایند، سپس باید درخواست مصاحبه شهروندی را انجام دهد. در این مصاحبه تاریخ و جفرافیا و زبان این کشور توسط متقاضی سنجیده می شود.

 

رایج ترین نوع شرکت در کشور اسلواکی ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

 

 

اقامت اسلواکی

 

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت اسلواکی

 

- اصل پاسپورت

- گواهی عدم سو پیشینه به زبان انگلیسی

- عکس متقاضی

- انتخاب اسامی پیشنهادی برای شرکت

- مدارک شناسایی همراهان فرد متقاضی (همسر و فرزندان زیر 18 سال)

- ارائه طرح توجیهی اقتصادی برای شرکت شخص متقاضی

- مدارک مالی که شامل پرینت حساب بانکی فرد متقاضی می باشد

- مدارک مالی مورد نیاز که باید پرینت حساب بانکی باشد این حساب در ایران و حساب خود شخص می باشد

- گواهی سلامت

 

 

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی :

 

- مالکیت 100% ( بدون نیاز به شریک محلی )

- دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت

- امکان درخواست اقامت دائم پس از اخذ اقامت دائم

- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

- افتتاح حساب شرکتی و شخصی

- استفاده از مارک تجاری ( برند ) اروپایی

- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

- مدت زمان اندک پروسه ( ظرف 3 ماه )

- هزینه پایین اخذ اقامت نسبت به سایر کشورها

- امکان استفاده از هر نامی برای شرکت به جز نام هایی که در آن "بانک" و "کازینو" به کار رفته باشد.

 

 

 

 

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186087214– 02186087195 ازساعت ۹ الی ۱۸ در تماس باشید**

 

 

Go to top